Ovo leto bilo je pakleno kad je reč o raskidima a najnovija žrtva je veza glumice Chloe Moretz i Brooklyna Beckhama koji su se razišli još pre nekoliko nedelja!
Kako prenosi Page Six, raskid se desio samo dva meseca nakon što je Chloe uživo u maju mesecu poručila da su njih dvoje zajedno. “U vezi smo, sve je u redu, nije to ništa veliko. Što ja to shvatam običnije, to ljude manje interesuje”, rekla je tad.
Chloe i Brooklyn odavno nisu viđeni zajedno iako oboje žive u Los Anđelesu a on je čak otputovao u rodnu Englesku gde će biti neko duže vreme. Razlozi raskida nisu poznati ali čini se da su se njih dvoje prilično mirno razišli.
Autor: Famoza.net
Foto: Instagram/Brooklyn Beckham
Vladimir (Famoza.net)
Latest posts by Vladimir (Famoza.net) (see all)
- Zaustavljen progonitelj Sabrine Carpenter: Hteo da joj uđe u kuću - 03/06/2026
- “Mrak film” u bioskopima od 4. juna! - 03/06/2026
- Ariana Grande zabrinula fanove novim spotom: “Izgleda bolesno” - 03/06/2026






??
🙁 🙁
Steaaa?!?!