Ryan nastavlja s crtanjem vaših omiljenih zvezda pa sad na novoj anketi možete da mu zadate sledeći zadatak!
Na spisku se sad nalazi skoro 60 zvezda među koje smo ovog meseca uvrstili i vaše predloge poput Zoelle, G Hannelius ili Samuela Nascimento tako da je konkurencija žestoka. Naravno, nedostaju Justin Bieber, Lodovica Comello, Martina Stoessel, Jorge Blanco, Selena Gomez i Ariana Grande koji su pobeđivali prethodnih puta! Njih ćemo postepeno vraćati ali u ovom trenutku, oni su još uvek na pauzi.
Glasanje traje do utorka 22. decembra a možeš glasati za ukupno pet predloga na svakih 24 časa!
Autor: Famoza.net
Foto: Ryan
The following two tabs change content below.

Vladimir (Famoza.net)
CEO at Famoza
Vladimir Dolapčev je urednik medija Famoza.net. Prethodno je pet godina uređivao portal srpskog izdanja časopisa BRAVO. Najveća želja mu je da Famoza bude drugačiji od svih teen medija i da pomogne u dovođenju mladih zvezda u region.
Latest posts by Vladimir (Famoza.net) (see all)
- Odbrojavamo dane: Marcus i Martinus uskoro stižu u naš deo sveta! - 12/02/2025
- Stigao je prvi trejler za “Štrumpfovi – Veliki film” - 07/02/2025
- Roditelji mi brane da imam dečka - 01/02/2025
kada cete objaviti te crteze , ako smemo da znamo
Ryan je strašno zauzet fakultetom ali veruje da će te obaveze završiti do kraja ove nedelje. Kad završi Lodo, nećete puno čekati na crteže Selene i Ari!
Super 😀
Hajde sada da pobedi Mechi 😀
Dodajte Melanie Martinez !
Gdje je crtez SEL?
A gdje Martina Stoassel?