Nova era počinje: Fifth Harmony objavile prvi singl bez Camile Cabello!

Odlazak Camile Cabello iz Fifth Harmonyja bio je veliki udarac za grupu a obećanje devojaka da će nastaviti da rade mnogi nisu shvatali previše ozbiljno. Ipak, one se sad zaista vraćaju singlom “Down”.

Na ovoj pesmi devojke ipak nastupaju kao petorka, s obzirom da im se na pesmi pridružio i reper Gucci Mane a pesma je brzog ritma i vrlo pozitivna – idealna za novi početak benda! 5H već promovišu pesmu širom Amerike a ona je odlično startovala i na top listama što samo znači da će Harmonizeru nastaviti da ih podržavaju kao i do sad!

https://youtu.be/1rFbEYgSOpk

Autor: Famoza.net
Foto: Instagram/Fifth Harmony

The following two tabs change content below.
Pročitajte još  Fifth Harmony – I'm In Love With A Monster (Acoustic)
Vladimir Dolapčev je urednik medija Famoza.net. Prethodno je pet godina uređivao portal srpskog izdanja časopisa BRAVO. Najveća želja mu je da Famoza bude drugačiji od svih teen medija i da pomogne u dovođenju mladih zvezda u region.

One thought on “Nova era počinje: Fifth Harmony objavile prvi singl bez Camile Cabello!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.