Postoji li razlog? Zayn Malik obrijao glavu za Kurban-bajram!

Zayna Malika već smo viđali u izdanjima s vrlo kratkom kosom ali sad je otišao korak dalje pa je u potpunosti obrijao glavu, čime se na svom Instagramu pohvalila njegova mama Trisha!

Fotku koju vidite ne prati bilo kakav komentar pa samo vidimo Trishu kako ljubi Zayna uz koga je i nasmejana Gigi! Iznenađenje je još veće jer je samo dan ranije mama Malik objavila i fotku na kojoj su Gigi, njena mama, ona i Zayn a gde je mladi pevač i dalje imao kosu.

Porodični skup je inače bio posvećen muslimanskom prazniku Kurban-bajram koji se završava danas, nakon tradicionalnog hadžiluka u Meki i označava Abrahamovu spremnost da žrtvuje i svog sina za Boga. Ovaj praznik okuplja porodicu a odlikuju ga molitve, pokloni i bogata trpeza. Zayn inače kaže da sebe ne smatra vernikom ali očigledno je da poštuje tradiciju!

❤️❤️❤️

A post shared by Trisha Malik? (@trishamalik1069) on

Autor: Famoza.net
Foto: Instagram/Zayn Malik

The following two tabs change content below.
Vladimir Dolapčev je urednik medija Famoza.net. Prethodno je pet godina uređivao portal srpskog izdanja časopisa BRAVO. Najveća želja mu je da Famoza bude drugačiji od svih teen medija i da pomogne u dovođenju mladih zvezda u region.

6 thoughts on “Postoji li razlog? Zayn Malik obrijao glavu za Kurban-bajram!

  1. A možda je to samo ona navlaka da izgleda kao da je ćelav? xD Ne znam zašto, ovo mi izgleda kao da nije istina ??

  2. Ne razumijem zašto bi se baš ošišao za Kurban – Bajram ali ok baš čudno!!!

  3. Wow
    nisam navikla od vas da tako nesto objavljujete
    ok,lepo od njega sto postuje moju a i njegovu vjeru (ISLAM) <3333333

    1. Baš se trudimo da ne pravimo razliku među vama i da naučimo nešto o islamu 🙂

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.