Verovali ili ne, portal ET Canada je pronašao snimak od pre mnogo godina gde je fudbaler Travis Kelce igrao igru ‘Kiss, Marry, Kill‘ – pri čemu je jedna od tri osobe koje se razmatraju bila Taylor Swift!
Naime, to se dogodilo pre šest godina, a pored Taylor, tu su Ariana Grande i Katy Perry. Nakon što je prvi put prihvatio premisu kao ‘zbrkanu’, priznao je da će morati da ubaci Arianu u kategoriju ‘kill’: “Arianu bih ubio, nažalost“, rekao je Travis. Zatim je to nastavio igru, rekavši da bi Taylor Swift poljubio, a Katty Perry oženio.
@etcanada Six years ago, Travis Kelce was playing “Kiss, Marry, Kill” to find his new *lover* 👀💍😘 #traviskelce #taylorswift #katyperry #arianagrande #throwback #taylorsversion ♬ original sound – ET Canada
Inače, Travis se juče pobrinuo da napravi šou kako bi pokušao da nadoknadi izgubljeno vreme dok su glasine o njegovoj romansi sa pop zvezdom nastavile da se razvijaju. On je u emisiji The Pat McAfee Show otkrio da je pozvao Tay na utakmicu, rekavši: „Bacio sam loptu u njen teren i rekao joj: ‘Video sam te kako si pevala na bini na stadionu Arrowhead. Možda ćeš morati da dođeš da me vidiš na Arrowhead i saznaš koji je malo osvetljeniji.’ Videćemo šta će se desiti u bliskoj budućnosti.”
Autor: Famoza.net
Foto: Youtube/Screenshot