Dan Gunnarsena: Marcus i Martinus i eMMa objavili nove pesme!

Danas je izuzetno zanimljiv dan za sve MMere i poštovaoce porodice Gunnarsen! Ne samo da su od danas karte za koncert MM u Srbiji i Hrvatskoj u prodaji, već su momci i njhova sestra eMMa objavili svoje nove pesme!

Kad je reč o Marcusu i Martinusu, njihova pesma zove se “Endless Summer”, i nema sumnje da će obeležiti njihovu predstojeću letnju turneju. Ova numera nešto je kraća od tri minuta, brza je i moderna, a momci su za nju odmah predstavili i takozvani lyrics video, koji će vam pomoći da lakše naučite reči!

Doduše, MMeri su ovu pesmu mogli već da čuju, s obzirom da su je Marcus i Martinus izveli uživo gostujući u Nemačkoj, 4. maja, pa pogledajte i kako je to izgledalo, ako već niste. Ovo je ujedno bilo i prvo izvođenje pesme, a nema šanse da ćemo je videti i na set listi za koncert u Beogradu!

Kad je reč gđici Gunnarsen, eMMa je objavila pesmu pod nazivom “Flightmode”, a koja nam pokazuje kako i ona ubrzano odrasta! I pored toga što je naziv pesme na engleskom, eMMa je odlučila da je objavi samo na norveškom jeziku. No, i bez znanja jezika, pesma ima velike šanse da vam se dopadne!

Pročitajte još  Kad tačno dolaze Marcus i Martinus u Zagreb i Beograd?

Autor: Famoza.net 

Foto: Instagram/Marcus i Martinus

The following two tabs change content below.
Vladimir Dolapčev je urednik medija Famoza.net. Prethodno je pet godina uređivao portal srpskog izdanja časopisa BRAVO. Najveća želja mu je da Famoza bude drugačiji od svih teen medija i da pomogne u dovođenju mladih zvezda u region.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.