
Hailey Bieber je jednom za svagda završila sa nepotrebnom dramom oko „izmišljene“ svađe između nje i Selene Gomez. Naime, u intervjuu za Bloomberg’s The Circuit, manekenka se osvrnula na toksične narative i podele koje proističu iz ovih izmišljenih priča.
„Ne radi se o Hailey Bieber protiv Selene Gomez“, naglasila je. „Radi se o opasnim, uvrnutim narativima koji mogu izazvati podlu i odvratnu mržnju. To je prilika da se zalažemo za jedinstvo i odbacimo ovu prirodu podela.“ Voditeljka Emily Chang je ukazala na frustrirajući obrazac žena koje se sukobljavaju jedna sa drugom zbog muškarca, na šta je Hailey svesrdno pristala, izražavajući prezir zbog takvog ponašanja. „Mrzela sam to od početka. Sve je ukorenjeno u nerazumevanju. Ljudi se i dalje tako ponašaju, i to je zaista razočaravajuće”, rekla je.
Hailey je takođe izrazila želju da se usredsredi na svoje poduhvate, kao što je, recimo, njena linija “Rhode”, bez da ova blesava drama utiče na njen rad. Priče koje kruže o njoj na društvenim mrežama duboko su je povredile, pa je morala da nađe utehu u kreiranju sadržaja koji može da kontroliše. Ona je istakla Youtube kao pozitivan prostor, dok za TikTok nije mogla isto da kaže.
Autor: Famoza.net
Foto: Youtube/Screenshot