Heey, iskreno više ne znam koji mi je ovo kviz, ali evo još jednog. Ovaj nema maksimalan broj pitanja (jer stvarno nisam znala koja još pitanja postaviti).
Nadam se da će vam se svidjeti, i pišite u komentare o kome želite sljedeći kviz.
Fun test jeste rubrika u kojoj objavljujemo vaše kvizove! Kad napravite kviz pomoću sajta opinionstage.com, pošaljite nam ga [email protected] a u naslovu navedite Za Fun Test. Kviz mora imati barem devet pitanja!
The following two tabs change content below.

Valentina Krstić
Editor at Famoza.net
Valentina Krstić je urednica portala Famoza.net. Svoj talenat za pisanje otkrila je u ranom detinjstvu, na Famozu je došla kao blogerka, a zatim je otkrila da je novinarstvo njena ljubav. Muzika, književnost i strani jezici hrana su za njen jedinstven stil i kreativnost, koju ističe u svemu što radi. Smatra da je najvažnije da strastveno radimo ono što volimo, a rad na Famozi i kreativno pisanje joj upravo to omogućavaju.
19/20 Correct answers!
OCJENA 5
Bravo!
Ti znaš sve o Caxi.
20/20 Correct answers!
OCJENA 5
Bravo!
Ti znaš sve o Caxi.
19/20
OCJENA 5
Bravo!
Ti znaš sve o Caxi.
Dobar kviz.
19/20 Correct answers!
OCJENA 5
Bravo!
Ti znaš sve o Caxi.
Super kviz! Možeš li sljedeći napraviti samo o Jorgeu?
Može
20/20 kviz je bio lak ali je super
Super kviz
19/20 Correct answers!
OCJENA 5
Bravo!
Ti znaš sve o Caxi.
Može li sledeći kviz biti o Ruggarol?🙏🙏❤