Dodela Vixen nagrada: Marcus i Martinus nominovani u kategoriji Entertainment!

U Norveškoj se svake godine održava posebna dodela nagrada pod nazivom Vixen, a mnoge poznate ličnosti mogu biti nominovane u raznim kategorijama kao što su moda, lepota, način života, zdravlje, sport i vežbanje, putovanje i život na otvorenom, enterijer kuće i bašte, hrana i održivost, Zlatno pero godine, Zvezda padalica godine, Biznis godine, Influenser godine i favorit naroda. Pored toga, neke zvezde mogu čak da dobiju nagradu za uzora godine. Ono što je najzanimljivije jeste da su Marcus i Martinus nominavani u kategoriji Entertainment (zabava) i time pokazali da su i te kako voljeni, kako od strane žirija, tako i od publike!

“Ove godine smo imali obiman rad žirija, sa rekordnih 32.000 nominacija. Ali, na sreću, imamo veliki i kompetentan žiri, koji se potrudio da pronađe influensere koji su dali i uložili malo više truda u protekloj godini”, rekla je članica žirija Astrid Valen-Utvik. “Ono što je bilo posebno interesantno jeste videti koliko uticajnih ljudi sada koristi TikTok kao platformu i kakve je to dobre rezultate dalo”.

Kako takmičenje funkcioniše? Pa, javnost može glasati za svog omiljenog influensera u samo jednoj kategoriji – glasovi naroda se računaju na 40 odsto u odnosu na 60 odsto glasova žirija.  U kategorijama kao što su Zvezda padalica godine, Zlatno pero godine, Biznis godine i Influenser godine žiri bira polufinaliste, finaliste i pobednike.

U nastakvu možete baciti pogled i na kompletnu listu nominovanih zvezda!

Influenser godine: moda

Hanneli Mustaparta – @hannelim
Oda Kolbjørnsen-Tomassen – @madebyyoda
Sofie Vollan – @go0se13
Nina Sandbech – @ninasandbech
Kjetil-André Ward – @andre.ward
Elise By Olsen – @ellisebyolsen
Morten Hegseth – @mortenhegseth
Emma Ellingsen – @emmaellingsenn
Jenny Skavlan [email protected]
Ceval Omar – @ceval
Inti Wang – @viking.latina
Jonas Braaten – @jonasbraaten
Rawdah Mohamed – @rawdis 

Influenser godine: lepota

Hedda Hjaltadottir – @hedda.hjd
Tim Kristian [email protected]
Emilie Tømmerberg – @emilietommerberg
Sofie Vollan – @go0se13
Mikela Beck – @mikelabeck
Julie Fiala – @julie__fiala
Sofia Grindeland – @sofiagrindelandd
Eveline Karlsen – @evelinekarlsen
Frida Vatnar Lie – @fridavatnarlie
Emma Ellingsen – @emmaellingsenn
Leah Isadora Behn – @notleahhhbeauty Helene Heméra – @helenehemera 

Influenser godine: sport i trening

Nikolai Schirmer – @nikolaischirmer
Magnus Midtbø – @magmidt
Ulrik Berge Eriksson – @handsfree
Hedvig Wessel – @hedvigwessel
Christian Karlsen – @ckfotball 
Odin Kalvø – @odinmkalvo
Stine Hartmann – @stine.hartmann
Pia Seeberg – @piaseeberg
Jakob Ingebrigtsen – @jakobing
Marcus Kleveland – @marcuskleveland
Jørgine Massa Vasstrand – @funkygine
Johannes Høsflot Klæbo – @johanneshk 

Pročitajte još  Famoza sa organizatorom: Marcus i Martinus SIGURNO dobijaju poziv za Hrvatsku, Srbiju i Sloveniju na narednoj turneji!

Influenser godine: putovanja i život na otvorenom

Nikolai Schirmer – @nikolaischirmer
Helene Myhre – @helenemoo
Julie Valsø – @julievalso
Elias+Kajsa – @eliasandkajsa 
John Hobberstad – @eventyrgutten
Stine & Jarlen – @stineogjarlen
Jørgen Øyehaug – @oyehaug
Alexander Read – @minaogmeg
Une Cecilie Oksvold – @unececilie
Maja Odden – @majaodden
Johanne S. Refseth – @psykolog.med.sovepose
Karoline Fosse – @karoline.fosse 
Johan Haugsrud – @explorewithjohan
Elisabeth Mathisen – @eelisabethmathisen 

Influenser godine: nažin života

Marie Murby – @mariemurby
Kristiane Aateigen – @snillegucci
Hanna-Martine Slåttland Baller – @hannamartinee
Malin Nesvoll – @malin.nesvoll
Sara Emilie Tandberg – @saraaemiliee
Jonas Braaten – @jonasbraaten
Julie Lorentzen – @julieevlorentzen
Camilla Lorentzen – @camillalor
Anniken Jørgensen – @annijor
Martine Halvorsen – @martine.halvs
Monica Nyhus – @monica.nyhus
Jennie Sofie Lie Pickl – @jenniesofie 

Influenser godine: zdravlje

Maria Abrahamsen – @psyktdeg
Samuel Vedå – @jegsamuel
Kristiane Aateigen – @snillegucci
Luna Anette Løndal – @lunaanette
Maja Skogstad – @ernaeringsmamma
Johanne S. Refseth – @psykolog.med.sovepose
Emilie Nereng – @emilienutrition 
Katrine Sandengen – @katrineskamp
Martine Halvorsen – @martine.halvs
Kaveh Rashidi – @kavehrashidi
Marit Bakkli – @maritbakkli
Tale Maria Krohn Engvik – @helsesista
Eva Rose Birth – @evarosebirth
Wasim Zahid – @wasimzahid 

Influenser godine: unutrašnjost, dom i spoljašnji prostor

Camilla Bakken – @design_logg
Marianne Haga Kinder – @mariannehagakinder_
Sindre Svines – @plantegutt 
Kine Vinje – @kinevinje
Anders Abraham Røyneberg – @arcticgardener
Elin Hjemli – @elinhjemli
Stine Skoli Ommedal – @stineskoli
Eli Linea Svalastog – @sval.interior
Mads Clemmetsen – @madspusseropp
Maren Baxter – @marenbaxter
Tone Kroken – @tonekrok
Renate L. Lorentzen – @casachicks
Maria Syre Mjølhus – @hagepuls
Kristin & Borgar – @studiolindhjem
Renathe Mitchell – @planteoasen 

Influenser godine: hrana

Hanne-Lene Dahlgren – @hannelenesvegetar
Ellen Aabol – @ellenaabol
Kristoffer Kaayne Kaalsaas – @kaaynelager
Ina-Janine Johnsen – @matpaabordet
Elisabeth Le – @alt_asiatisk 
August og Martin – @augustogmartin Emilie Nereng – @emilienutrition
Ida Gran Jansen – @idagranjansen Will Palor – @willpalor 
Jan Henrik Syversen – @gladkokken
Linda Stuhaug – @lindastuhaug
Elin Vatnar Nilsen – @kremno_elin
Kristoffer Tvilde – @krisslovesfood
Magnus Liøkel og Ole Kristian Samuelsen – @sultnegutter
Helle Ørbeck – @helleorbeck 

Pročitajte još  Marcus i Martinus: Dolazimo u BiH... Uskoro! (video)

Influenser godine: zabava

David Mokel – @davidmokel16
Johanne Massey – @johannemasseyy
Quick Style – @thequickstyle
Martha Leivestad – @marthaleivestad69
Henrik Oven – @groggymenn2
Adrian Aaser – @adriianaaser
Ghaem Zafar – @ghaem.zafar
Nora Angeltveit – @noraangeltveit
Oskar Westerlin – @oskarwesterlin
Morten Marius Skau – @mort1rulle
Adrian Aaser – @adriianaaser
Marcus og Martinus – @marcusandmartinus
Astrid Smeplass – @astridsofficial
Ramón Andresen – @ramonandresen 

Zlatno pero

Maria Abrahamsen – @psyktdeg
Ida Fladen – Ida med hjertet i hånden
Ida Jackson – @idajackson.no
Selene Fjellvang Lie – @seleneliie 
Benedicte Haugaard – @benedictehaugaardno
Frida Marie Grande – @frida.tegner
Amanda Delara – @amandadelara
Ella Marie Hætte Isaksen – @ellamariehi 
Anne Holt – Facebook
Julie Lorentzen – @julieevlorentzen
Tonje Garvik – @tonjegarvik
Siri Abrahamsen – @gleding.no
Øystein Pettersen – @oeysteinpettersen 

Influenser godine: održivost

Hanne-Lene Dahlgren – @hannelenesvegetar
Fæbrik – @jointhefaebrik
Jenny Skavlan – @jennyskavlan
Ada Martini – @adamartini 
Anja Bakken Riise – @riiseanja
Karen Elene Thorsen – @fattig.student
Ingrid Bergtun – @ingridbergtun
Ingrid Vik Lysne – @ingridviklysne
Kristoffer Tvilde – @krisslovesfood
Marie Thrane – @mariethrane
Minn Saung Thit Aung Zaw og Gard Flydal Rorgemoen – @veganergutta Mette Nygård Havre – @spisoppmaten
Lise Vermelid Kristoffersen – @pengesnakk
Kimiya Sajjadi – @kimiya-sajjadi 

Snažno mišljenje godine

Frida Marie Grande – @frida.tegner
Hanne-Lene Dahlgren – @hannelenesvegetar
Ingeborg Senneset – @ingeborgsenneset
Anine Olsen – @4nine
Kristin Gjelsvik – @kristingjelsvik
Iselin Guttormsen – @iselinguttormsen
Kaveh Rashidi – @kavehrashidi
Morten Marius Skau – @mort1rulle
Kimiya Sajjadi – @kimiya-sajjadi
Synnøve Dørum – @synnovedorum 

Posao godine

Eveline Karlsen – @evelinekarlsen
Sophie Elise Isachsen – @sophieelise
Karen Elene Thorsen – @fattig.student
Hanne-Lene Dahlgren – @hannelenesvegetar
Fæbrik – @jointhefaebrik
Jørgine Massa Vasstrand – @funkygine
Celine Aagaard – @celineaagaard_
Camilla Pihl – @camillapihl
Anniken Jørgensen – @annijor
Marit Røttingsnes Westlie – @frutimian
Emilie Nereng – @emilienutrition
Isabel Raad – @isabelsraad
Familien Nyhus – @familiennyhus 

Pročitajte još  Ne čekajmo zadnji momenat za karte: Otkazivanje koncerta Luisa Fonsija u Zagrebu je opomena i za MMere!

Zvezda padalica godine

David Mokel – @davidmokel16
Johanne Massey – @johannemasseyy
Sofia Grindeland – @sofiagrindelandd
William Gamborg – @williamgamborg
Selene Fjellvang Lie – @seleneliie
Ghaem Zafar – @ghaem.zafar
Frida Leonore Næss – @frida.leonore
Marie Murby – @mariemurby
Malin Garnes – @jussnakk
David Vu – @davidvooo
Oskar Westerlin og Snorre Klanderud – Kontoret Podkast
Cecilia Blomdahl – @sejsejlija 

Omiljena zvezda publike

Hanna-Martine Slåttland Baller – @hannamartinee
Familien Nyhus – @familiennyhus
Ellen Aabol – @ellenaabol
Julie Fiala – @julie__fiala 
Sara Emilie Tandberg – @saraaemiliee
Selene Fjellvang Lie – @seleneliie
Sofia Grindeland – @sofiagrindelandd
Hanne Aakervik Berg – @baseberg
Nina M. Ruden – @ninamruden
Jørgine Massa Vasstrand – @funkygine
Therese Lien – @therese.lien 
Ghaem Zafar – @ghaem.zafar
Leah Isadora Behn – @notleahhhbeauty
Thea Helene Terkelsen – @theathea_norway
Marit Bakkli – @maritbakkli 

Influenser godine

Julie Lorentzen – @julieevlorentzen
Hanne-Lene Dahlgren – @hannelenesvegetar
Jenny Skavlan – @jennyskavlan
Frida Marie Grande – @frida.tegner
Emilie Nereng – @emilienutrition
Rawdah Mohamed – @rawdis
Emma Ellingsen – @emmaellingsenn
Mads Hansen – @mads_hansen11
Kristiane Aateigen – @snillegucci 

The following two tabs change content below.

Anđela Lekić

Anđela Lekić je urednica portala Famoza.net. Studira logopediju na Fasperu u Beogradu. Tokom studija otkrila je da joj je pisanje jedan vid hobija, što joj rad na Famozi i omogućava. Obožava kpop muziku zbog koje je zavolela kulturu i običaje zemalja istočne Azije i nada se da će ih u budućnosti posetiti. Jedan od njenih talenata je crtanje portreta.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.