![]()
Nakon odličnih reakcija na drugi deo filma “Descendants” počela je da se razmatra mogućnost da se snimi i treći deo, pa je Sofia odlučila da nam otkrije svoje želje!
Ona u filmu tumači lik Evie, ćerku zle kraljice, međutim smatra da njen lik nikada nije došao do izražaja kada je u pitanju zla strana i da je sve to bilo uzaludno. “Smatram da nikada nismo videli Evienu lošu stranu,” saopštava ona. “Međutim, ako se “Descendants 3″ desi, želim da ona prođe kroz neke čarolije ili događaje koji će stvarno pokazati njenu zlu stranu,” ističe Sofia.
Autor: Famoza.net
Foto:Instagram/Disney Descendants
Milica Jovanović
Latest posts by Milica Jovanović (see all)
- Martina Stoessel sprema novi album? - 21/02/2021
- Harry Styles: Pišem najgoru muziku! - 21/02/2021
- Zaručnik Ariane Grande prodaje kuću Justina Biebera? - 21/02/2021






Bilo bi zanimljivo
Moram ovo da napišem. Jednu noć sam sanjala Descendants 3. I sanjala sam da su se Mal i Ben venčali, dobili dete ali da je Evie postala zla i da je sve radila da Mal i Ben ne budu srećni 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Bilo bi kul da Evie bude zla 🙂
Bilo bi stvarno extra da snime 3. dio,jer film je super i obozavam ga.
Nekako,za mene je ona prava mala dobrica…A inace strasno bih volelea 3. deo….