
Evo najnovijih vesti — Selena Gomez i Gracie Abrams su snimile zajedničku pesmu! 14. februara 2025. Sel je najavila svoj dugoočekivani povratnički album sa svojim verenikom Bennyjem Blancom, pod nazivom I Said I Love You First. Ova vest je usledila nakon što je par objavio prvu pesmu sa svog zajedničkog projekta, Scared Of Loving You. Međutim, čini se da fanove čeka još jedno veliko iznenađenje.
18. februara 2025. Benny je na Instagramu podelio Reel u kojem se pojavljuju njegova draga i Gracie. Video prikazuje Bennyja kako otvara vrata sobe u kojoj Selena i Gracie sede na krevetu i razgovaraju. „Šta radite ovde“, pita Benny, dok Gracie maše kameri. Ovaj trenutak je naveo fanove da pomisle da bi video mogao da najavi moguću saradnju dve pevačice.
Kao i obično, bili su u pravu! Sel je ove vesti potvrdila u svom najnovijem Instagram videu, u kojem peva stihove nove pesme koji glase: „Call me when you break up / I wanna be the first one on your mind when you wake up.“ Iako se čuje samo njen vokal, Abrams je podelila ovaj video na svom Instagram Story-u kako bi pesma postala zvanična na društvenim mrežama. Takođe, Apple Music je ažurirao spisak pesama za album I Said I Love You First, gde se sada zvanično pojavljuje pesma Call Me When You Break Up, a Gracie Abrams je označena kao gostujuća umetnica.
Autor: Famoza.net
Foto: Youtube/Screenshot