Selena Gomez nedavno se u intervjuu za magazin Elle pohvalila kako je srećnija nego što je ikad bila, a pojedini mediji sad objavljuju da je pevačica i glumica u boljem stanju jer je zauvek raskrstila sa Justinom Bieberom.
“Justin Bieber je bio toksičan za nju. Njena rana slava i veza sa Justinom su bili koren svih problema. Kd je videla kako se Demi samouništava, ona je shvatila da ne želi da joj se desi to isto. Neće dozvoliti da je slava uništi”, priča jedan navodni Demin prijatelj za tabloid In Touch Weekly.
Priča Selene i Justina deluje kao da je zauvek završena, znajući da se pevač uveliko sprema za brak sa Hailey Baldwin koji dolazi kao iznenađenje za mnoge. Sa druge strane, Selena kaže da uživa u singl životu i da ne žuri da pronađe pravog momka!
Autor: Famoza.net
Foto: Instagram/Selena Gomez
Vladimir (Famoza.net)
Latest posts by Vladimir (Famoza.net) (see all)
- Profil Marcusa i Martinusa je crn, a sve sliku su pobrisane! - 12/05/2022
- Maj je mesec, a Marcus i Martinus zatrpani su snegom! - 07/05/2022
- Poranila: Nina Dobrev već letuje na Balkanu! - 07/05/2022
Neka ne žuri, ali nadam se sa će naći onog pravog! ☺