![]()
I kad je negde daleko i izbegava javnost, Taylor Swift osluškuje šta radi njen fandom! Kad je Swiftie Ashley Silvers pozvala pevačicu na svoju maturu, Tay je jednostavno morala da joj da znak da ju je čula!
Matura se održavala ove subote a pred događaj, na vrata Ashley je zakucao dostavljač i uručio joj buket cveća i rukom ispisanu čestitku! “Ćao ljubavi, tužna sam što ne mogu da dođem na tvoju maturu! Tema događaja je Njujork, imate fotkanje, pa je sve još i na 13. u mesecu… e to je moja zabava!”, piše Tay.
“Jako sam ponosna na tebe, tvoj naporan rad i posvećenost, tvoje uzbuđenje i ambicije, jako sam srećna što je devojci kao što si ti stalo do mene. Šaljem ti ljubav i zagrljaje (i tvojoj porodici)” stoji na kraju a Taylor je priložila crtež!
Autor: Famoza.net
Vladimir (Famoza.net)
Latest posts by Vladimir (Famoza.net) (see all)
- Pitbull – “I’m Back” Tour (Beograd) 13. novembar 2026. - 06/03/2026
- Pitbull stiže u Beogradsku arenu 13. novembra! - 06/03/2026
- Marcus i Martinus napustili Mosjøen IL Football! - 04/03/2026






Awwww slatkooooo ♥♥♥
Ahh predivno 😀
Tay je tako slatka i fina….
Ona je tako divna ♥♥♥