Pogledajte listu: Ove zvezde su trenutno najpopularnije u Južnoj Koreji!

Korejski institut za poslovna istraživanja otkrio je ovomesečnu rang listu najpopularnijih zvezda u ovoj zemlji. Rangiranje je izvršeno analizom učešća potrošača, interakcije i svesti zajednice, a korišćeni su podaci prikupljeni od 30. juna do 30. jula.

BTS su ovog meseca zadržali prvo mesto na listi sa indeksom reputacije brenda od 11.957.664, što je 8,97 odsto više u odnosu na njihov rezultat u junu. Lim Young Woong je takođe zadržao svoju poziciju na drugom mestu sa indeksom reputacije brenda od 8,555,158, što je 11,80 odsto više u odnosu na prošli mesec. NewJeans su zauzele treće mesto nakon što su od juna zabeležile rast za neverovatnih 149,75 odsto, čime je njihov ukupan rezultat za jul 8.173.376.

Fudbaler Kim Min Jae je na sličan način uživao u impresivnom povećanju indeksa od prošlog meseca za 176,97 odsto, čime je njegov rezultat za jul 6.355.368. Konačno, Lee Kang In, takođe fudbaler, zaokružio je prvih pet za mesec jul, sa indeksom reputacije brenda od 5,877,580.

U nastavku pogledajte top 30 ovog meseca!

  1. BTS
  2. Lim Young Woong
  3. NewJeans
  4. Kim Min Jae
  5. Lee Kang In
  6. BLACKPINK
  7. Son Heung Min
  8. PSY
  9. IVE
  10. 2PM’s Lee Junho
  11. EXO
  12. Yoo Jae Suk
  13. Kang Daniel
  14. (G)I-DLE
  15. Lee Chan Won
  16. GIDLE (čini se da je ovo greška Korejskog instituta za poslovna istraživanja)
  17. IU
  18. Tak Jae Hoon
  19. THE BOYZ
  20. Kim Yuna
  21. Girls’ Generation’s Taeyeon
  22. TWICE
  23. MAMAMOO’s Hwasa
  24. LE SSERAFIM
  25. Kim Ha Seong
  26. Girls’ Generation’s YoonA
  27. OH MY GIRL
  28. NCT
  29. Ryu Hyun Jin
  30. Kim Jong Kook
Pročitajte još  Uskoro im ističe ugovor sa agencijom: Kpop grupa DIA se sprema da izda poslednji album u avgustu!

Autor: Famoza.net

Foto: Youtube/Screenshot

The following two tabs change content below.

Anđela Lekić

Anđela Lekić je urednica portala Famoza.net. Studira logopediju na Fasperu u Beogradu. Tokom studija otkrila je da joj je pisanje jedan vid hobija, što joj rad na Famozi i omogućava. Obožava kpop muziku zbog koje je zavolela kulturu i običaje zemalja istočne Azije i nada se da će ih u budućnosti posetiti. Jedan od njenih talenata je crtanje portreta.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.