Marcus i Martinus položili su ispit! Momci su danas igrali najvažniju utakmicu u svojoj fudbalskoj karijeri, jer je ovaj meč odlučivao hoće li njihov Mosjøen nastaviti dalje takmičenje na Norway Cupu. Na sreću, sve se završilo uspehom!

Mosjøen je doduše bio ogroman favorit u duelu sa Otta IL 2 koji je na prve dve utakmice dao jedan i primio 15 golova, ali najteže se dobijaju već unapred upisane pobede! Ipak, nakon prvog poluvremena i vođstva od 3:0, bilo je jasno ko ide dalje. Mosjøen je ipak napadao do kraja, jer će gol razlika odlučivati o prvom mestu. Mosjøen sad ima gol razliku +15 a njihov jedini rival Stoppen Sportsklubb je na +10, ali ima i utakmicu manje. U slučaju da Stoppen danas pobedi sa manje od pet golova razlike, Mosjøen će biti prvi i dobiće lakšeg protivnika!

Kad je reč o MM, obojica su meč počeli sa klupe ali su priliku dobili u nastavku meča. Marcus je ovog puta bio zapaženiji ali nažalost, ponovo nije uspeo da se upiše u listu strelaca i pored tri prilike. Sa druge strane, Martinus je imao jednu asistenciju za gol. Takmičenje se nastavlja već sutra eliminacionom fazom, a kasno večeras znaćemo sa kim momci igraju. Ono što sad sledi je nokaut faza – to znači da se više nema prava na grešku i da svaki poraz znači i odlazak kući! Na linku ispod pogledajte dobar deo današnjeg meča!

Autor: Famoza.net

The following two tabs change content below.
Vladimir Dolapčev je urednik medija Famoza.net. Prethodno je pet godina uređivao portal srpskog izdanja časopisa BRAVO. Najveća želja mu je da Famoza bude drugačiji od svih teen medija i da pomogne u dovođenju mladih zvezda u region.

3 thoughts on “Norway Cup: Marcus promašio tri šanse, Mosjøen ipak slavio sa 7:0 i prošao dalje!