Marcus Gunnarsen u utakmici života dao tri gola za sedam minuta!

Marcus Gunnarsen nam je već demonstrirao svoje fudbalsko umeće na Norveškom kupu kad su momci završili kao četvrti u konkurenciji preko 100 ekipa! Ono što nismo znali je da njegova karijera još uvek traje, kao i da je u utorak odigrao utakmicu života, i doneo svom timu pobedu!

Naime, Marcus je igrajući za juniore Mosjena u periodu od 82. do 89. minuta postigao čak tri gola, na čemu bi mu pozavideli i profesionalci! Ono što još više oduševljava ovde jeste neverovatna mentalna snaga mladog Gunnarsena, jer se njegova ekipa nalazila u bezizlaznoj situaciji!

Naime, posle 80 minuta igre, Mosjen je gubio od Sandnesjena sa velikih 3-0, a u takvoj situaciji, svako normalan bi odustao i jedva čekao da se meč što pre završi. Ne i Marcus koji je jurcao kao da mu život od toga zavisi! U 82. minutu on je postigao prvi gol za koji se mislilo da će biti samo počasni, ali on nije hteo da stane!

Samo četiri minuta kasnije on je postigao gol za izjednačenje, da bi u 89. minut potvrdio pobedu het trikom! Mosjen je tako za sedam minuta od 0-3 stigao do 5-3 u jednom od najvećih fudbalskih preokreta viđenih ove godine! Koliko je to velika stvar, najbolje govori što su momci podelili izveštaj sa utakmice podelio na Instagram profilu momaka uz komentar, “Preokrenuli smo za 10 minuta. Ovo je najluđa utakmica koju smo odigrali. Još samo jedna utakmica do finala, ajmo!”

Marcus i Martinus poslednjih meseci kriju svoje fudbalske aktivnosti kao zmija noge, ali vidimo i da je Martinus bio na utakmici. Tumarajući po opskurnim norveškim sajtovima, mogli smo samo da zaključimo da Marcus i Martinus igraju za rezervni tim juniora Mosjena i da je ovo očigledno takmičenje za nekakav kup u Norveškoj. Šta god da je, Marcusu i Martinusu je to veoma važno, ali ti mečevi se nažalost ne prenose, tako da nemamo ni snimke golova.

Autor: Famoza.net

The following two tabs change content below.
Vladimir Dolapčev je urednik medija Famoza.net. Prethodno je pet godina uređivao portal srpskog izdanja časopisa BRAVO. Najveća želja mu je da Famoza bude drugačiji od svih teen medija i da pomogne u dovođenju mladih zvezda u region.