
Lisa je godinama zabavljala svoje obožavaoce kao pevačica, reperka i plesačica u okviru svog benda BLACKPINK, pa čak i kao solo k-pop umetnica, ali sada je zakoračila u drugačiji svet. Lalisa je spremna da debituje u glumačkoj industriji u američkoj seriji “The White Lotus Season 3”. Ona igra Tajlanđanku u seriji, a s obzirom na njenu tajlandsku pozadinu, fanovi su mislili da bi joj to najbolje odgovaralo.
Međutim, jedan američki medij je nagovestio da je odluka da ona igra u seriji razočaravajuća. Ovo je izazvalo debatu na internetu – dok su se jedni složili sa činjenicom da ona nije prava opcija za šou i obrušili se na nju, drugi su je branili, govoreći da je savršena. List je dalje dodao da je Lisin lik bio najavljen u jednoj epizodi, ali da se nije mnogo pojavljivao u drugim epizodama. Ovo je dovelo do mešovite reakcije od strane korisnika interneta – neki su tvrdili da je HBO iskoristio Lisinu slavu da dopre do većeg broja publike, dok su se drugi složili da ona mora da bude manje važan lik.
“Lisa je novajlija visokog profila. Režiser/tvorac je rekao da nije siguran da li da je uzme u ulogu zbog njene postojeće slave”, „Izgleda da su povukli mamac i prebacili se na nas”, „Mislim, ovo nije iznenađujuće; priča o ‘Belom Lotusu’ je uvek bila fokusirana na goste odmarališta, a fokus na osoblju obično je manji osim jedne ili dve. Recenzenti su u velikoj meri hvalili njen učinak. Mislim da je to pristojan deo njene debitantske uloge u tako prestižnoj seriji”, “Lepa sporedna uloga koja može da je uvede u svet, i to je dovoljno dobro. Na osnovu gomile ranih kritika, ona radi veoma dobar posao sa svojom glumom, i to će verovatno dovesti do više uloga i većih mogućnosti”, neki su od komentara.
Autor: Famoza.net
Foto: Youtube/Screenshot