Latin Music Awards bio je posebno interesantan ove godine jer su se u konkurenciji za priznanja našli i Selena Gomez kao i Justin Bieber koji je imao čak četiri nominacije. Ipak, dok je Sel slavila, Biebs će ovo veče brzo zaboraviti.
Biebs se našao u konkurenciji zahvaljujući “Despacito (remix)” ali na njegovu nesreću, za pesmu godine je proglašen “Deja Vu”, duet Prince Royca i Shakire. Sel i Jus su se takmičili jedno protiv drugog u izboru za najboljeg izvođača koji je imao izlet u latino vode a žiri je odlučio da ta nagrada treba da ode u ruke Sel koja nažalost nije bila prisutna na ceremoniji!
Od ostalih pobednika ističemo Enriquea Iglesiasa koji je muzičar godine, a brojne nagrade je osvojio i CNCO koji su nedavno uradili pesmu sa Little Mix. Čitavu ceremoniju vodila je Becky G a sem nje nastupali su još Camila Cabello, Pitbull, Fifth Harmony i mnogi drugi.
Autor: Famoza.net
Foto: Promo
Mnogo mi je drago što je Sel pobedila!!!!!!!!!??? Više sreće drugi put Jus! ???