Karol Sevilla: Luna i ja smo ratnice i sanjalice

Glumci često moraju da tumače likove koji nemaju puno sa tim kakvi su oni zaista ali Karol Sevilla baš ima sreće jer kaže da je ono što gledamo u seriji “Soy Luna” ujedno i ono što je ona zaista!

“Mi smo bukvalno dve identčne osobe – jako smo otvorene i smotane, sudaramo se sa svim što nam se nađe na putu. Međutim, mi smo takođe i ratnice i sanjalice. Naravno, razlikujemo se po tome kako se oblačimo. Luna obožava boje, obukla bi celu dugu a ja sam više u stilu princeze”, priča ona za španski Heraldo.

Karol kaže i da je konstantno na društvenim mrežama. “Jako često se uključujem uživo na Instagramu. Ljudi vole da znaju šta se dešava iza scene na turneji i da im pričam sve o šou. Vole da vide kako izgleda moje presvlačenje, kako mi nameštaju frizuru i šminkaju me a pokažem im i svoju prostoriju u bekstejdžu”, objašnjava ona.

Pročitajte još  Šta se tačno sa Jarianom, da li će Zayn shvatiti da je pogrešio i hoće li "Soy Luna" zauzeti mesto "Violette"? Famoza TV #7!

Autor: Famoza.net
Foto: Instagram/Karol Sevilla

The following two tabs change content below.
Vladimir Dolapčev je urednik medija Famoza.net. Prethodno je pet godina uređivao portal srpskog izdanja časopisa BRAVO. Najveća želja mu je da Famoza bude drugačiji od svih teen medija i da pomogne u dovođenju mladih zvezda u region.

25 thoughts on “Karol Sevilla: Luna i ja smo ratnice i sanjalice

  1. Ona je moja princeza👑😍
    P.S.Meni se jako svidja jer pravi Karol ali i Karolina mama live na instagramu kako Karol sredjuju za nastup ,ali i snimaju nastup😘😘

  2. Drago mi je da toliko liče, iako mi se malo više sviđa Lunin stil 😜

  3. Super je glumiti nekog komu si sličan.☺ Samo imaju stil drugačiji. Baš kao i Tini i Violett😙😀

        1. Boze pomozi.Cura ne smije nista da kaze od vas ,uvijek kopira Tinitu.Najjace je sto je Tinita "originalna".

          1. Ne kažemo da je originalna… Ali karol već pretjeruje

          2. tinista ti bas pretjerujes ako ti se ne svida karol i sl nemoj ulazit na te obavjesti i to je to :*

    1. Hoćete prestati govoriti da je Karol kopija? Karol je jedna sjajna devojka i originalna i nije ničija kopija ! Šta bi Martina rekla da vidi da hejtate Karol ili bilo koga? Zar vas nije naučila da budete dobri prema svima i da ne hejtate?

  4. Sve super samo mi nije jasna jedna stvar kako je Karol ili bilo koji tako djeciji glumac "ratnik"oko cega se oni bore ovo nemojte svatiti kao uvredu ali njen problem je mozda jesu li je dobro nasminkali i tako ima ljudi koji su gladni i zadnji komad kruha ce dati drugome to znaci boriti se ali ne razumijem kako se ona bori (ovo nisam napisala kao uvredu samo me zanima to je pitanje)

    1. Ona nije rekla ratnica u tom smislu vec u smislu da je veoma borbena na nacin da se bori za svoje snove.

    2. Mislim da se slavni nemaju protiv čega boriti osim ako su teško bolesni

    3. Pa ona se bori da svoje snove ostvari <33 ima samopouzdanje i zato se naziva ratnik <3

  5. Sve super samo mi nije jasna jedna stvar kako je Karol ili bilo koji tako djeciji glumac "ratnik"oko cega se oni bore ovo nemojte svatiti kao uvredu ali njen problem je mozda jesu li je dobro nasminkali i tako ima ljudi koji su gladni i zadnji komad kruha ce dati drugome to znaci boriti se ali ne razumijem kako se ona bori (ovo nisam napisala kao uvredu samo me zanima to je pitanje)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.