Japanka pod istragom jer je poljubila Jina (BTS)!

Japanka, koja je neočekivano poljubila Jina iz k-pop benda BTS na fan događaju prošle godine, sada se nalazi pod istragom južnokorejske policije. Policija je pozvala ženu, koja je trenutno u Japanu, da se javi radi saslušanja po optužbama za seksualno uznemiravanje u javnom prostoru.

Incident se dogodio tokom Jinovog prvog javnog događaja u Seulu prošlog juna, kada je zagrlio 1.000 svojih fanova. Umesto samo zagrljaja, žena ga je očigledno poljubila, a pevač je reagovao okrećući glavu. Poljubac je izazvao bes drugih BTS fanova, od kojih je jedan podneo krivičnu prijavu protiv nje, što je dovelo do pokretanja istrage.

Klipovi tog trenutka postali su viralni na internetu – naime, pokazuju da je Jin, zbunjen njenim postupkom, pokušao da okrene glavu dok ju je grlio, pre nego što je brzo prešao na sledećeg obožavatelja. Takođe, moglo se videti da su fanovi reagovali ljutito na njen postupak. Što se tiče dotične žene, kasnije je na svom blogu napisala da ga je poljubila “u vrat” i da je “koža bila vrlo mekana”. Njen identitet nije otkriven, ali je policija dodala da su je identifikovali uz pomoć svojih kolega iz Japana.

Pročitajte još  Nema popusta za BTS, Jin mora u vojsku naredne godine!

Autor: Famoza.net

Foto: Youtube/Screenshot

The following two tabs change content below.

Anđela Lekić

Anđela Lekić je urednica portala Famoza.net. Studira logopediju na Fasperu u Beogradu. Tokom studija otkrila je da joj je pisanje jedan vid hobija, što joj rad na Famozi i omogućava. Obožava kpop muziku zbog koje je zavolela kulturu i običaje zemalja istočne Azije i nada se da će ih u budućnosti posetiti. Jedan od njenih talenata je crtanje portreta.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.