Charli XCX razmišlja o novom muzičkom pravcu: “Šta ako naredni album bude sa gitarama?”

Charli XCX voli da drži svoje fanove u neizvesnosti, a u novoj objavi na Instagramu tokom vikenda pevačica je nagovestila da bi mogla da preuzme potpuno novi pravac u svojoj muzičkoj karijeri. Nakon što je bila glavna zvezda drugog vikenda australijskog Laneway festivala, gde je delila scenu sa Remi Wolf, Beabadoobee i Clairom, između ostalih, Charli je izjavila da razmatra mogućnost da se okrene još jednom novom muzičkom pravcu.

“Stvarno sam uživala u tome i to me je nateralo da razmislim, šta ako sledeći album bude sa gitarama ili žicama… ili možda oba? Možda nešto u stilu Lou Reeda, ne znam, samo kažem,” rekla je Charli u videu koji je fan ponovo podelio, u kojem je izjavila da joj je pesma Sofia od Clairo jedna od omiljenih.

“Čula sam je pre nego što je izašla, pre nekoliko godina, i uvek sam je volela,” rekla je o pesmi koju su zajedno izvele na Laneway festivalu u petak (14. februara) u Melburnu. Charli je dodala da je poslala poruku Clairo pre nastupa i pitala je da li bi želela da nastupe zajedno sa pesmom koja je objavljena kao treći singl sa njenog debi albuma iz 2019. godine, Immunity.

Autor: Famoza.net

Pročitajte još  Fanovi misle da su u svađi: Šta se dešava sa Camilom Cabello i Charli XCX?

Foto: Youtube/Screenshot

The following two tabs change content below.

Anđela Lekić

Anđela Lekić je urednica portala Famoza.net. Studira logopediju na Fasperu u Beogradu. Tokom studija otkrila je da joj je pisanje jedan vid hobija, što joj rad na Famozi i omogućava. Obožava kpop muziku zbog koje je zavolela kulturu i običaje zemalja istočne Azije i nada se da će ih u budućnosti posetiti. Jedan od njenih talenata je crtanje portreta.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.