
Nema šale sa BTS! Slavni sastav objavio je rano jutros po našem vremenu spot za pesmu “Dynamite” a koja je za prvih četiri časa već sakupila preko 30 miliona pregleda! Ovim tempom, moguće je je da momci postave i novi YouTube rekord po broju pregleda jedne pesme za 24 časa.
Ono što privlači pažnju svetske javnosti jeste što je ovo prva pesma grupe koja je od reči do reči na engleskom! U pitanju je numera sa snažnim disko pop elementima, pa ne čudi što je i spot veoma energičan! Svako od momaka dobio je svoj prostor da se iskaže, ali scene u kojima sva sedmorica igraju uz savršenu koreografiju verovatno će vam biti omiljene.
Momci inače pevaju o sitnim zadovoljstvima u životu, kao što su igranje stonog tenisa ili uživanja u ledenom čaju. Forbes ističe da je numera skroz u duhu nekih prethodnih letnjih hitova, gde posebno ističu “Can’t Stop the Feeling” Justina Timberlakea ili “California Gurls” Katy Perry. Iako skromni momci nisu želeli da govore o tome u intervjuu, mediji predviđaju da bi upravo ova numera mogla da im donese prvo mesto na američkoj top listi! Trenutno najuspešnija BTS pesma ikad u Americi je “On” koji je ranije ove godine debitovao na poziciji broj 4.
Momci su naveli da uopšte nisu hteli da već sad izbace prvi singl, ali da su odluku promenili baš zbog korona virusa. “Spremamo album za drugu polovinu godine, ali odlučili smo da objavimo ovaj singl jer smo hteli što pre da dođemo do fanova”, pričali su oni. “Usled korona virusa, ljudima širom sveta je teško, i hteli smo da im pošaljemo malo pozitivne energije.” Pozitivna energija će nastaviti da stiže, s obzirom na najave za premijeru koncertnog filma “Break the Silence: The Movie” koja je najavljena za 24. septembar.
Autor: Famoza.net
Foto: Screenshot/YouTube
Je li i kod nas u trendingu? Ja nesto ne mogu da vidim, pa pitam vas je li ikako bila u trendngu? <3 <3 <3
jeste kad sam ja videla bilo je 8 kod nas u trendingu
nećemo oboriti nikakav rekord ako youtube nastavi da nam krade preglede! 3 miliona pregleda su nam skinuli za sat vremena. zasto se ovakav vid nepravde uvek desava BTSu? blackpink je bez ikakvih smetnji dosao do 80 i nesto miliona pregleda za 24 časa. i ne, nije caka u veličini fandoma, nego u tome što je bts pokraden sa pregledima.